ترامپ مانع حضور «الک بالدوین» در فیلم سینمایی جوکر!!!

در خبرها آمده بود که «الک بالدوین» (Alec Baldwin) مجری و بازیگر مشهور آمریکایی، برای ایفای نقش در شخصیت “توماس وین” پدر شخصیت اصلی داستان در فیلم سینمایی جوکر انتخاب شده است.

اما، او هفته گذشته در صفحه شخصی خود اعلام کرد به دلیل ناهماهنگی زمان برنامه‌های کاری خود نمی‌تواند با این مجموعه همکاری کند و بازیگران بسیاری هستند که می‌توانند از عهده این نقش برآیند.

این فیلم برگرفته از شخصیت جوکر در بتمن است. الک بالدوین برای ایفای نقش یک تاجر پولدار انتخاب شد و قرار بود به نوعی شخصیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دهه ۸۰ میلادی را در این فیلم ایفا کند.

بالدویین در برنامه هفتگی خود «Saturday Night Live» به تقلید و تمسخر رفتار رئیس جمهور آمریکا می‌پردازد و محبوبیت بسیاری را هم از این بابت کسب کرده است. همین امر سبب شد تا او برای این نقش انتخاب شود.

پس از انتخاب وی به عنوان بازیگر این نقش فشار‌های بسیاری  از طرف سیاستمداران آمریکایی و شخصیت های تاثیرگذار سینمایی بر وی وارد شد تا او قید بازی در این مجموعه را بزند و خود را وارد حاشیه‌های این انتخاب و بازی در نقش دونالد ترامپ نکند.

بسیاری از سینماگران آمریکا و منتقدان این کشور تصمیم بالدویین را سیاسی و بر اثر ترس او از درگیر شدن با شخصیت‌های سیاسی آمریکا می‌دانند.

این اتفاق در سال گذشته برای انیمیشن «بچه رئیس» هم افتاد. شخصیت کودک این فیلم سینمایی از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به ترامپ داشت و رفتاری شبیه او را انجام می‌داد که باعث شد تا مرز جلوگیری از نمایش فیلم در سینماها پیش برود؛ اما به دلیل آنکه فیلم بچه رئیس قبل از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا تولید شده بود، توانست به اکران خود ادامه دهد.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی جوکر قرار است توسط برادران وارنر و به کارگردانی “تاد فیلیپس” ساخته شود. حضور ستارگانی همچون “رابرت دنیرو”، “مارک مارون” و “زازی بیتز” در این فیلم قطعی شده است. طبق زمان بندی اعلام شده از طرف کمپانی وارنر، فیلم سینمایی جوکر قرار است در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ نمایش داده شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *